• Deň sv. Valentína- súťaž o najkrajšie "Valentínske srdiečko"

• Dňa 14. 2. 2023 sa v našej škole uskutočnila súťaž o najkrajšie "Valentínske srdiečko". Do súťaže, aj do hodnotenia výtvarných prác, sa zapojili žiaci všetkých tried. Žiaci pri tvorbe svojich prác mysleli na svojich blízkych a možno aj svoje lásky. Laska ma mnoho podob a mnoho foriem, láska k rodičom, láska k sebe samému, láska k blížnemu.

Výhercovia:

1. miesto: Dagmara Pokutová a Dušana Pechová- IV. A /spoločná práca/

2. miesto: Dominika Kandračová- III. B

3. miesto: plagát- celá trieda- II. A

4. miesto: Jazmína Čonková- IV. A

5. miesto: Laura Pokutová- III. A

Víťazi boli odmenení vecnými cenami a skladkosťami.

Rozdávajme lásku, každému rovnakú.

• Hviezdoslavov Kubín 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Hviezdoslavov Kubín 2023.

Dňa 7. 2. 2023 sa na našej škole uskutočnilo celoškolské kolo v prednese poézie a prózy. Na súťaži sa prezentovalo 16 žiakov. Samozrejme nesmela chýbať ani porota, ktorá  sa rozhodla žiakov klasifikovať v dvoch kategóriach – mladší žiaci prvý a druhý ročník a starší žiaci tretí a štvrtý ročník. A takto to celé dopadlo :

1. – 2. ročník
            1. Miesto: Renáta Klempárová, 1. C
            2. Miesto: Petra Horváthová, 2. A
            3. Miesto: Ľubomír Horváth, 1. D    , Laura Pokutová, 1. C

3 . – 4. ročník

1. Miesto: Dominika Kandráčová, 3. B
            2. Miesto: Lukáš Holub, 3. A

1. ročník Elokované pracovisko
            1. miesto: Matúš Kandráč
            2. miesto: Valteš Dunka
            3. miesto: Klaudia Pokutová
          • Karneval 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval 2023.

Fašiangové obdobie je spojené so zábavou a KARNEVALOM. Nebolo tomu inak ani u nás v škole. Práve v deň odovzdávania polročného vysvedčenia sa mohli naši žiaci zabaviť v maskách, ukázať svoju kreativitu pri príprave masiek. Karneval nám zahájila pani riaditeľka,  ktorá popriala deťom príjemnú zábavu. Bolo vidieť, že máme tvorivých žiakov a  tvorivé pani učiteľky a pána učiteľa. Súčasťou karnevalu sú aj súťaže o najkrajšie masky a dlho očakávaná tombola.

Všetci prežili jedno čarovné dopoludnie plné radosti, obohatené o krásne zážitky.